En İyi Oyuncu Koltukları 2020 (Temmuz 2020)

Oyuncu Koltukları

Herkese merhabalar. Bu sıcak günlerde bir kısmı deri olan koltuklardan bahsetmek ne kadar beni üzse de, en iyi oyuncu koltukları incelemesi ve önerisi yaptığım bu gönderiye hoşgeldiniz 🙂

Bildiğiniz gibi ben elektronik ürün önerisi yapıyorum aslında, ancak oyun dünyasına da meraklı olduğumu fark eden arkadaşlarım fiyat/kalite endeksi açısından en iyi oyuncu koltukları incelemesi konusunda ricada bulundular ve ben de kırmadım. Sizin için uzun bir süre araştırdım, kullanımlarına baktım ve aşağıda belirttiğim ürünleri seçtim.

Öncelikle şunu söylemeliyim, her koltuğun farklı farklı özellikleri olabiliyor; boyun desteği, sırt desteği, havalandırması vs. gibi ve hepsi birleşince total olarak güzel bir ürün ortaya çıkıyor. Yorum yapan arkadaşlarımın fiyat baremi gereğince de fiyatları 1000 TL’ nin altında tuttum.

Şimdi ürünlerimizi sıralayabiliriz;

1 – Ucuz Öneri – Türksit Oyuncu Koltuğu (485 TL)

Bu öneriyi biraz da fiyatından dolayı yapıyorum. 500 TL altına oyuncu koltuğu almak isteyen arkadaşlarım gönül rahatlığıyla bu koltuğu alabilirler. Plastik ağırlıklı bir ürün ve kol destekleri ayarlanabilir değil ama rahatlık düzeyi ve fiyat baremi gayet uygun. Buradan ürüne ulaşabilirsiniz.

2- Mükemmel öneri – Xtrial Oyuncu Koltuğu (949 TL)

Bu öneriyi ise sizler için seçtiğim en iyi öneri olarak öne çıkarmak istiyorum. Ürün demir gövdeli, krom ayaklı ve her yöne ayarlanabilir bir üründür. Aynı zamanda kol destek kısmı da kademeli ayarlı olacak şekildedir. Çok sağlam ve aynı zamanda kaliteli bir ürün! Buradan ürüne ulaşabilirsiniz.

3 – Alternatif öneri – XFly Oyuncu Koltuğu (883 TL)

Bu ürün de en az üstteki önerimdeki kadar iyi bir ürün, sadece kol kısmı ayarlanabilir değil ve plastik. Notumuzu buradan kırıyoruz 🙂 Yine de oyuncu koltuğu alırken insan biraz da tipine vuruluyor. O yüzden alternatif öneri olarak koyuyorum. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

4 – Alternatif Ucuz Öneri – Tulpar Oyuncu Koltuğu (600 TL)

Eğer bir 150 TL’cik daha yukarıya çıkabilen bir bütçeniz varsa, bu ürünü 1. bölümde önerdiğim ürüne tercih edebilirsiniz. Bu ürün ayarlanabilir bir üründür ve biraz daha metal ağırlıklı bir ürün olduğu için 1. bölümdekine tercih edilmelidir. Ama 2. ve 3. bölümdekiler kadar da iyi değil tabi ki 🙂 Ürün linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Bütün ürünler bu kadardı, yorumunu yapmaya değer 4 ürün bulabildim. Umarım hem bu gönderiyi, hem de aldığınızda ürünü beğenirsiniz. Yorumlarınız ve geri dönüşleriniz benim için her zaman çok kıymetli!

Başka yazılarımı da okumak isterseniz, aşağıda bir kısmını bulabilirsiniz;

Herkese iyi ve sağlıklı günler dilerim.

Author: S.S.SEYMEN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir