Hakkımda

Bu kısımda sizlere kendimden ve düşüncelerimden bahsedeceğim. Kendi hakkımda bahsederken hep eğlenceli, sakin, hedefleri olan, gezmeyi ve yeni tecrübeler edinmeyi seven bir insan derim. İnsanları ve insanlarla iletişim hâlinde olmayı severim. Bu benim için bir hobi gibidir 🙂 Gerek normal oyunları, gerekse bilgisayar oyunlarını oynamak da benim için önemli aktivitelerdir ve günlük aktivitelerimin belirli bir kısmını oluşturmaktadırlar. Profesyonel hayatımda ise 7 yılını doldurmuş bir Elektrik Mühendisiyim ve dünya çapında tekel olan, teknolojinin gelişiminin bağlı olduğu bir Alman şirketinde çalışmaktayım.

Bu sitenin açılma amaçları arasında; profesyonel hayatımı daha detaylı bir şekilde anlatabileceğim bir internet günlüğü oluşturmak, farklı insanlarla iletişim hâlinde olmak, bildiğim ve ilgilendiğim konularla ilgili bilgileri paylaşarak ihtiyacı olanlara yol göstermek gibi şeyler bulunmaktadır. Tüm paylaştığım konuları gördükten sonra sizlerin de bu konularda veya hakkımda bir yorumu olursa duymaktan memnuniyet duyarım.

Yukarıda da belirttiğim gibi, insanlarla iletişim hâlinde olmayı sevdiğim için, herhangi bir konu hakkında “İletişim” bölümünden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Gününüz güzel geçsin,

Süleyman Serdar Seymen 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/s%C3%BCleyman-serdar-seymen-42473a7a/

Profesyonel Hayatım

About me

In this part, I will tell you about myself and my thoughts. I am a fun, calm, targeted person who loves to travel and get new experiences. I like to be in touch with people and I love people. This is like a hobby for me 🙂 Both playing normal games and computer games are important activities for me and they form a certain part of my daily activities. In my professional life, I am an Electrical Engineer who has completed 7 years and I work in a German company that pioneers technology with its efforts in the high-tech industry.

Among the purposes of opening this site; There are things like creating a blog where I can explain my professional life in a more detailed way, communicating with different people, sharing information about topics that I know and are interested in, and guiding people in need. After seeing all the issues I have shared, I would be pleased to hear your comments on this subject.

As I mentioned above, you can contact me in the “Contact” section on any topic, as I like to be in contact with people.

Have a nice day,

Süleyman Serdar Seymen

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/s%c3%bcleyman-serdar-seymen-42473a7a/

My Professional Life

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.