3000 TL Bilgisayar Almak için Hala Yeterli mi?

3000 TL Bilgisayar Almak için Hala Yeterli mi_

Herkese merhabalar. Uzun süredir fiyatlardaki aşırı artış sebebiyle bilgisayar tarafında konu yazmaya gerçekten elim gitmiyor. Çünkü biliyorum ki bir çoğunuzun 8000 TL’ler 10000 TL’ler verme imkanı olmayabilir. Ancak yine bu durumdan sizler için hazırladığım 3000 TL Bilgisayar ve 5000 TL Bilgisayar öneri yazılarım ile çıkacağım. 🙂

Şimdi durum malum, dolar artışıydı, korona virüsün işletmeleri vurmasıydı derken fiyatlar çok yükseldi. Ancak yine de 3000 TL Bilgisayar için hala yeterli olabiliyor. Çünkü eski GTX 750 Ti ekran kartlarımız hala piyasada mevcut. Bu konuda sizlere Teknobiyotik internet sitesinden bir ürün önereceğim. İsterseniz önce ürün önerisini yapayım, sonra üzerine konuşalım.

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-a15-oyuncu-bilgisayari.html

Bu yukarıda gördüğünüz link, önerdiğim bilgisayara aittir ve şu anda fiyatı 3.093,63 TL’dir. Peki donanımları neler? Bunları da aşağıda görelim.

Evet, donanımları da gördük. Şimdi, ana olarak şunları görüyoruz; AMD 3 1200 İşlemci, GTX 750 ti 4GB DDR5 ekran kartı, 240GB SSD ve 8GB DDR4 3000 MHz RAM. Peki böyle bir sistem ile mevcut oyunlarda nasıl bir performans alabilirsiniz?

Yukarıdaki Youtube videosunda da gördüğünüz üzere GTX 750 Ti ekran kartı sizi bir çok oyunu oynayabilir seviyeye getirecek bir ekran kartıdır. Şu dönemde ise 3000 TL PC kategorisinde alabileceğiniz en iyi bilgisayarı size sunmaktadır. Bu arada Teknobiyotik’in kendi çektiği, ürüne ait videoyu da aşağıda bulabilirsiniz.

Sonsöz – 3000 TL Bilgisayar için Yeterli mi?

Evet 3000 TL hala bir bilgisayar almak için yeterli. En iyisini alıyorsunuz demiyorum ancak yeterli. O yüzden bütçenizi zorlayamayacak durumdaysanız, gönül rahatlığı ile bu ürünü satın alabilirsiniz.

Diğer yazılarımı da takip etmenizi tavsiye ediyorum. 5000 TL Bilgisayar yazısı da bir kaç gün içinde sitemde paylaşılacaktır. Bunu bekleyenlerin takipte kalmasını tavsiye ediyorum. Bunun dışındaki son yazılarımı da aşağıda bulabilirsiniz;

Herkese sağlıklı ve mutlu günler diliyorum!

Author: S.S.SEYMEN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir