Takip Edilesi Yayıncılar – Faydalı İnsanlar (Eylül 2020)

Takip Edilesi Yayıncılar

Herkese merhabalar. Bugün sizlerle faydalı bir içerik paylaşmak istiyorum. Her biriniz eminim günün birinde Google’ da takip edilesi youtube kanalları, bloglar, twitter hesapları, instagram hesapları, discord kanalları gibi şeyleri aramışsınızdır. Ben de bugün sizlerle farklı farklı mecralardan, kendi takip ettiğim ve kuvvetli bir şekilde önermekte olduğum hesapları paylaşacağım.

Bu bir reklam gönderisi değildir veya paylaştığım hesaplardan hiç benden böyle bir talepte bulunmadı, emin olabilirsiniz. Ama çok faydasını gördüklerim var ve siz de yararlanın istiyorum 🙂 Kendi öneri dereceme göre sizler için sıralayacağım.

1- Takip Edilesi Psikolog – Tülay Kök

Tülay Hanım gerçekten mükemmel bir psikolog. Onun deyimiyle ben ona bu konuda not verecek seviyede bir “profesyonel psikolog” pek tabi değilim, ancak severek takip ediyorum 🙂 Hatta öyle severek takip ediyorum ki, burada sizlerle 1. sıradan paylaşmak istiyorum.

Lütfen girin ve bir kaç videosunu izleyin. Türkiye halkını ve sorunlarını o kadar mantıklı ve doğru bir şekilde psikolojik gerçeklerle örtüştürmüş ki, insan hayret ediyor. Sizin hakkınızda öyle şeyler söylüyor ki, hem bu kadar isabetli bir yorumu siz bile yapamazsınız; hem de gerçekten bilfiil hayatınızda olan bir kişinin söyleyebileceği kadar gerçeklerle örtüşüyor.

Eğer gerçekten bir şeyleri çözmek istiyorsanız, bu sayfa sizin için bir dönüm noktası olacaktır. Özellikle “Sınırlar” serisini şiddetle tavsiye ediyorum. Kanalına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Psikolog Tülay Kök – Youtube

2- Takip Edilesi Mutfak – G.u.s.t.o. Kitchen

Sayfada paylaşılan bir kaç tarifi önce denedim. Mercimek ekmeği ve dondurma tariflerini denedikten sonra çok çok hoşuma gitti ve iletişime geçtim, sohbet ettim. Gerçek mesleği profesyonel aşçılık olan, benimle akran bir arkadaşın sayfası olduğunu ve gerçekten yüksek kalibrede bir restoranda çalıştığını öğrendim.

Bu noktadan sonra da daha da hevesle takip etmeye başladım, çünkü sonuçta kimse size o restoranlardaki aşçılarla konuşma şansı tanımaz ama o sonuçta bu tarifleri paylaşarak bizlerle bir nevi konuşuyor 🙂 Takipçi sayısı ben bu satırları yazarken bile henüz “1.354 Kişi” olarak duruyor. Yani şimdiden beğenip takibe alın, ilerde zaten ünlü ve popüler olduğunda ben onun ilk takipçilerindendim diyebilirsiniz benim yapacağım gibi :)) Kanalına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

G.u.s.t.o. Kitchen – Instagram

3- Faydalı Doktor – Berk MD

Hep savunduğum bir düşüncem var; bence herkes her şeyi yapabilecek güçtedir. Hatta bir Japon atasözü de söylüyor: “Bir kişi yaptıysa ben de yapabilirim, kimse yapamadıysa ben yapmalıyım”. Bunlar gerçekten motivasyon anlamında çok önemli temel düşünceler. Berk’ in hesabını sevmemde paylaştığı videolarda, bir şeylerin yapılabilir olduğunu sürekli olarak belirtmesi ve kendi yapım yollarını tüm içtenliği ile paylaşması baş sebep olarak öne çıkıyor.

Dil öğrenme konusunda, uyku konusunda, zaman yönetimi hakkında, çalışma süresini uzatma hakkında vs. gerçekten kendi kişiliği ile de bağdaştırarak güzel önerilerde bulunuyor ve bence en azından bir göz gezdirilmeyi hak ediyor. Videoları eğlenceli ve sürükleyici 🙂 Kanalına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Berk MD – Youtube

4- Meditatif Hoca – Tuncay Yeşilpınar

Tuncay Bey, insan bilinci ve bilinçaltı ile ilgili olarak çalışmalar yapmış ve yapmakta olan bir hocamız. Eğitimini Amerika’da tamamlamış, ruhsal ve bilinç ile alakalı konularla ilgili eğitimlerini dünyaca ünlü Psikolog ve bilim insanlarından almıştır.

Peki Tuncay Bey neden takip edilmeli? Eğer bir konu ile ilgili sorun yaşıyorsanız (özellikle motivasyon ile alakalı) ve sorunun sebebini anlayamıyorsanız veya köklerine inemiyorsanız, tam bu noktada sizin yardımınıza koşuyor. Ücretsiz olarak temel seviye bir hipnoz seansına gittiğinizi veya sizinle beraber meditasyon yaparak, size bunu nasıl yapmanız gerektiğini gösteren bir hoca ile beraber olduğunuzu düşünebilirsiniz 🙂 Kanalına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Tuncay Yeşilpınar – Youtube

Sonsöz

Bu üstteki sayfaların hepsini takip etmenizi kişisel olarak tavsiye ediyorum. Ama tabi ki karar sizin. Sadece beni takip etseniz de olur :)) Önümüzdeki günlerde Hollanda’da çalışmaya başlamak için neler yaptığımı, nasıl yollardan geçtiğimi anlatacak gönderiler de paylaşacağım. Takipte kalmanızı tavsiye ediyorum.

Diğer konularıma da göz atmak isterseniz diye aşağıda linkleri paylaşıyorum;

İyi ve sağlıklı günler dilerim.

Author: S.S.SEYMEN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir